מלגות סטודנטים

תשע"ח

קרא עוד

מרכז הכנסים באקדמית אשקלון

אייקון 10סיבות ללמוד במרכז ללימודים קדם-אקדמיים

10סיבות ללמוד במרכז ללימודים קדם-אקדמיים

המכללה האקדמית אשקלון > המרכז ללימודים קדם- אקדמיים > 10סיבות ללמוד במרכז ללימודים קדם-אקדמיים
IMG_2987

1. מצוינות אקדמית מוכחת !

הנהלת המכללה האקדמית אשקלון הציבה את רמת איכות ההוראה בראש סדר עדיפויותיה. על פי המועצה להשכלה גבוהה, המכללה האקדמית אשקלון עומדת ביעד שנקבע לה במדד איכות ההוראה. מדד זה משקף את היחס המספרי בין הסגל האקדמי הבכיר לבין מספר הסטודנטים. מדד המאפשר הקדשת תשומת לב אישית לכל סטודנט.

700_700_0029

2. "קרש הקפיצה" שלך בדרך ללימודים אקדמיים

המכללה האקדמית אשקלון נחשבת לאחת המכללות החשובות והגדולות בישראל מציעה לימודים לתואר ראשון ושני בתחומי מדעי החברה, מדעי הבריאות, מדעים מדויקים ומדעי הרוח.

3. מערך סיוע לסטודנט

המרכז ללימודים קדם-אקדמיים מוכר על ידי משרד החינוך בחוק קליטת חיילים משוחררים! פטור משכר לימוד ומלגות קיום יינתנו על פי קריטריונים סוציו-אקונומיים, (ללא שימוש בכספי הפיקדון, על פי החלטת ועדת המלגות של משרד הביטחון).

700700_background_48898922

4. חזית טכנולוגית בהישג יד

המכללה האקדמית אשקלון היא המוסד האקדמי הראשון בארץ שכל מערכות המידע שלו הן וירטואליות. נוחות ההפעלה וזמינות המידע תורמים לשיפור ההישגים הלימודיים וחוסכים זמן וכסף רב ברכישת תוכנות.

5. בית אקדמי חם המעניק יחס אישי

ייעוץ וליווי אישי של אנשי המנהלה משלב הרישום ועד סיום הלימודים, כמו כן לרשות הסטודנט מגוון שירותים סטודנטיאליים תומכים המעניקים אווירת לימוד פרטנית ותומכת, תוך הקפדה על לימוד בכיתות קטנות ויחס אישי של המרצה.

DCIM100MEDIADJI_0063.JPG

6. לימודים בקמפוס מודרני בסביבת לימודך

קמפוס המכללה הוא מהמרהיבים והיפים בארץ ובו קומפלקס מבנים ארכיטקטוניים ייחודיים המסמלים את חוד החנית של הבנייה והפיתוח הטכנולוגי. הקמפוס ממוקם בקרה לתחנת האוטובוסים המרכזית באשקלון.

IMG_2539

7. חיי חברה עשירים

חווית הלימודים בקמפוס היא תוססת ומהנה, הכוללת אירועי חברה, סרטי קולנוע והרצאות במרכז הכנסים הבינלאומי, מסיבות, פינות ישיבה, מעונות, חדר כושר ועוד....

8. סטודנט כבר מהצעד הראשון

תלמידי המרכז ללימודים קדם-אקדמיים סטודנטים כבר מהצעד הראשון. הסטודנטים זכאים להצטרף לאגודת הסטודנטים ולהנות מכל ההטבות כמו כל סטודנט באקדמיה.

IMG_3851

9. מעונות

המכללה מציעה מעונות לסטודנטים במתחם הקמפוס ובסמוך אליו. יחידות הדיור מרווחות ובנויות בסטנדרט גבוה וכוללות חדר שינה, פינת ישיבה, מטבחון, מקלחת שירותים ומזגן.

700700_125116512

10. מרכז תמיכה לסטודנטים עם צרכים מיוחדים

בקמפוס המכללה פועל מרכז תמיכה לסטודנטים עם צרכים מיוחדים המציע מגוון רחב של שירותים, החל מחונכות אישית וכלה במלגות ותמיכה בעזרי הוראה.