אייקון המכללה האקדמית אשקלון במקום ה-1

המכללה האקדמית אשקלון במקום ה-1

המכללה האקדמית אשקלון במקום ה-1

ברכות למכללה האקדמית אשקלון על זכתייה במקום הראשון בסקר התאחדות הסטודנטים הארצית לשנת הלימודים תש"ף.

אייקון המכללה האקדמית אשקלון במקום ה-1

המכללה האקדמית אשקלון במקום ה-1

המכללה האקדמית אשקלון במקום ה-1

המכללה האקדמית אשקלון דורגה במקום הראשון מכלל המכללות המתוקצבות במדד איכות ההוראה בסקר התאחדות הסטודנטים הארצית לשנת 2019.

התאחדות הסטודנטים הארצית פרסמה את תוצאות הסקר שנערך ביולי 2019. מתוך ממצאי הסקר עולה, כי המכללה האקדמית אשקלון  דורגה  במקום הראשון(!) מכלל המכללות המתוקצבות במדד איכות ההוראה.

נשיא המכללה האקדמית אשקלון, פרופ׳ שלמה גרוסמן, ומנכ״ל המכללה, ד״ר פנחס חליוה, מסרו בתגובה: "מביעים סיפוק רב מתוצאות סקר הסטודנטים, המציב את המכללה במקום הראשון במכללות המתוקצבות ולא פחות חשוב, בשביעות הרצון של הסטודנטים מרמת ההוראה ואיכות המרצים".

ד״ר חליוה: ״השרות ושביעות הרצון בראש מעייננו, יחד עם זאת הקפדה על רמה אקדמית נאותה. לשמחתי, הסטודנטים מעריכים ומכבדים זאת והתוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו משקיעים משאבים רבים בהבאת סגל אקדמי מצוין ומעניקים להם את הכלים הכי טובים וחדישים, כדי שיכשירו את הסטודנטים שלנו לעולם המשתנה ללא הרף. כל זה בליווי של יחס אישי וקבלה של סטודנטים בכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה״.

יפה טבג׳ה, יו״ר אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית אשקלון, הוסיפה: ״התוצאות כמובן לא הפתיעו אותי. המכללה האקדמית אשקלון קיבלה את הכרה שמתאימה לה. אני תמיד ידעתי שאנחנו מספר 1. עכשיו זה גם רשמי. אני כל כך גאה לעמוד בראש אגודת הסטודנטים, עם סטודנטים איכותיים וטובים, ומרצים מהמעלה הראשונה, כמו שיש אצלנו בקמפוס. היחס האישי לכל סטודנט ורמת ההוראה הגבוהה, הם הדלק שלנו להמשיך ולעשות את המקום הזה לא רק למוסד אקדמי מוביל, אלא ממש לבית לאלפי הסטודנטים שלנו״

AAC Version 2.9