אייקון בית הספר למדעי הבריאות

בית הספר למדעי הבריאות

המכללה האקדמית אשקלון > ביהס למדעי הבריאות

מועמדים יקרים,

בית הספר למדעי הבריאות מציע תכניות לימוד לתואר ראשון בבריאות הציבור (B.A.), בסיעוד (B.S.N.), הסבת אקדמאים לסיעוד (.B.S.N) ובמדעי התזונה (B.Sc.). בשנים הבאות ייפתחו גם מסלולים במקצועות בריאות נוספים.

פתיחת בית הספר למדעי הבריאות על שם פרופ' משה מני, נשיאה הראשון של המכללה, היא חלק ממדיניות הנהלת המכללה להגדיל את הנגישות להשכלה גבוהה בתחום הבריאות ולהעניק הזדמנות לתושבי הדרום לקדם את תחום הבריאות באזור. החוגים בבית הספר וחוגים נוספים מאפשרים נגישות להשכלה גבוהה לתושבי הדרום.

אנו מעוניינים להכשיר אתכם כראוי לקראת פיתוח קריירה והמשך ללימודים מתקדמים באמצעות ליווי, ייעוץ והדרכה אישית.

הצטרפו אלינו.

בברכת הצלחה,

הנהלת בית הספר

0סטודנטים
0בוגרים
0תכניות לימוד לתואר ראשון
0תכניות לימוד לתואר שני
אייקון חוגי הלימוד

חוגי הלימוד

הבא הקודם
אייקון חדשות והודעות

חדשות והודעות

הבא הקודם

שיתוף פעולה בין אוניברסיטת מרילנד והמכללה האקדמית אשקלון

17.01.2022

אוניברסיטת מרילנד תשתף פעולה עם המכללה האקדמית אשקלון בקורס בתקשורת גלובלית וסכסוכים. במסגרת הקורס, הסטודנטים הישראלים והאמריקאים ישתתפו במספר מפגשים משותפים, שיעסקו במשאבים התרבותיים המגוונים בין המדינות, אשר מזינים את התקשורת בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני. הקורס יחשוף את הסטודנטים האמריקאים לחוויה הקשה של הסטודנטים הישראלים, הלומדים בעיר הדרומית אשקלון, המצויה 14.5 קילומטרים מעזה וחשופה לשיגורי טילים […]

קרא עוד
יום פתוח 4.2.22
יום פתוח | יום שישי | 4.2.22 | 09:00 – 12:00
הנכם מוזמנים לשמוע על מסלולי הלימוד לתואר ראשון ושני,  לחוות את חיי הקמפוס ולהירשם ללימודים.
ראשי החוגים, מרצים ויועצות הלימודים מחכים לכם.
שכר לימוד אוניברסיטאי

מערכת ההשכלה הגבוהה בארץ פועלת באמצעות ארבעה סוגי מוסדות: אוניברסיטאות, מכללות ציבוריות, מכללות חוץ תקציביות ומכללות להוראה.

האוניברסיטאות, המכללות הציבוריות והמכללות להוראה הן מוסדות שפועלות במסגרת ממלכתית וכפופות להחלטות הועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) של המועצה להשכלה גבוהה, ולכן שכר הלימוד בהן נקבע על ידי המועצה להשכלה גבוהה ונמצא תחת פיקוח של הות"ת. עם המוסדות הממלכתיים נמנית גם המכללה האקדמית אשקלון ושכר הלימוד קבוע כמו באוניברסיטאות בארץ, בעוד שהמכללות החוץ תקציביות גובות שכר לימוד שאינו מפוקח ואינו קבוע על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

שכר הלימוד שנקבע על ידי המל"ג לשנת הלימודים תשפ"ב במוסדות הממלכתיים הינו 10,391 לתואר ראשון ו- 14,042 לתואר שני. שכר הלימוד צמוד למדד יולי 2021.

 

שנה ראשונה חינם

בנוסף לפיקדון/ מענק שחרור משירות בצה"ל, חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי זכאים גם לשנה חינם לתלמידי התואר הראשון. המכללה האקדמית אשקלון מוכרת בחוק עידוד השכלה בנגב ובגליל שמעניק פטור משכר לימוד בשנה א, לחיילים משוחררים, בוגרות שירות לאומי ובוגרי שירות אזרחי (הזכאות היא לחמש שנים מיום השחרור).

זכאים למימון

חייל/ת משוחרר המחזיק בתעודת שחרור בכבוד זכאי ל 100% מההטבה.

בוגר/ת שירות לאומי 23 חודשים זכאי למלוא ההטבה.

בוגר/ת שרות לאומי 12 חודשים זכאי למחצית ההטבה.

שרות אזרחי 12 חודשים זכאי למלוא ההטבה.

הזכאות הינה למשך 5 שנים מיום סיום שירות החובה, על פי חוק חיילים משוחררים.

הכוונה תעסוקתית

המרכז להכוונה תעסוקתית וקשרי תעשייה במכללה, שם לו למטרה לחשוף הזדמנויות תעסוקתיות הן לסטודנטים והן לבוגרי המכללה והכוונתם לתעסוקה, לארגן ירידי תעסוקה וימי "זרקור" של מעסיקים משמעותיים לסטודנטים ובוגרי המכללה, לפעול בהתמדה ליצירת קשרים עם מפעלים ומעסיקים במשך כל השנה, לארגן סדנאות בנושא הכוונה תעסוקתית, כתיבת קורות חיים והכנה לראיון עבודה.

מערכת לניהול/חיפוש משרות (ACDEME) אשר נרכשה באמצעות המכללה, הוכחה כיעילה ומאפשרת כלים ניהוליים בתהליך התאמה, כתיבת קורות חיים מקצועיים וכן מיון וגיוס מועמדים לעבודה. המערכת זמינה באתר המכללה תחת הכותרת "הכוונה תעסוקתית" ומאפשרת איתור משרות ביעילות ובמהירות.

 

 

אלתא-לוגו
משרד התיירות
רפאל
רשות העתיקות
איגוד השינניות
אסותא
אסף הרופא
בריזלי
ותת
מכון סאמיט
מרכז בריאות הנפש באר יעקב
קופת חולים כללית
קפלן
קרן קיימת לישראל
רשות הטבע והגנים
רשות לשיקום האסיר
שרות בתי הסוהר
האגודה לבריאות הציבורPPP
הבורסה לניירות ערךPPP
המועצנ לשימור אתריםPPP
כנסת ישראלPPP
מוזיאון ארצות המקראPPP
מוסד לביטוח לאומיPPP
מכבי שירותי בריאותPPP
מסלןPPP
מרכז רפואי סורוקהPPP
משטרת ישראלPPP
משרד החינוךPPP
עיריית אשקלוןPPP
פרחPPP
צעד קדימהPPP
קמג1PPP
קרן לחיילים משוחרריםPPP
קרן קצירPPP
קרן ראשיPPP
AAC Version 2.9