אייקון .M.S.W בעבודה סוציאלית

.M.S.W בעבודה סוציאלית

המכללה האקדמית אשקלון > הפקולטה לעבודה סוציאלית > .M.S.W בעבודה סוציאלית

מועמדות יקרות, מועמדים יקרים,

 

תכנית המוסמך מיועדת לקדם עובדים סוציאליים בתחום המקצועי והארגוני, להכשירם לתפקידי ניהול ופרקטיקה מתקדמים ולאפשר להם העמקה והרחבת זוויות הראייה ברמת  המאקרו והמיקרו, בתחום העבודה הסוציאלית.

התואר מאפשר לעובד הסוציאלי להרחיב את האספקלריה שלו ולהתבונן בסוגיות חברתיות ופרטיות. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים לגישות טיפול אינטגרטיביות במרחבים של זקנה, משפחה ומשמעות החיים. הסטודנט נחשף לסוגיות מרכזיות בהסתכלות חדשנית, לאתגרים הנובעים מהמציאות בשדה, ולטיפול אינטגרטיבי וטיפול משפחתי. בנוסף, במהלך התואר השני בפקולטה ילמדו הסטודנטים לזהות גופי ידע תיאורטיים יחד עם גופי ידע  התנסותיים. תהליך זה יבטיח התפתחות מתמדת מעבר ללימודים ויהפוך לצורת חיים של איש מקצוע מדיניות ומחקר יישומי. החזון שלנו, כי סטודנט בעל תואר שני הוא סטודנט בעל אופק חברתי ופרטני, מנהיגים המשפיעים על הפרט הקהילה והחברה במדינת ישראל. בתום הלימודים בוגרינו מוכנים לאחריות מקצועית בתחום הרווחה והמערכות המוסדיות המרכיבות אותו.

המרצים בתואר השני הינם חברי סגל ותיקים ומוערכים, חוקרים ואנשי שטח. יחד עם הסטודנטים אנו יוצרים בפקולטה רוח של חקירה ביקורתית ומדגישים את השימוש בידע ובתיאוריה מבוססת ראיות בפיתוח ויישום שיטות התערבות.

אני מזמינה אתכם להצטרף לדור המנהיגות העתידי בעבודה סוציאלית וללמוד בפקולטה באשקלון, הבית של העבודה הסוציאלית בישראל.

 

בהצלחה רבה,

פרופסור שיר דפנה תקוע

דיקנית הפקולטה

אייקון .M.S.W בעבודה סוציאלית

.M.S.W בעבודה סוציאלית

הבא הקודם
יום פתוח 7.6.24
יום פתוח בתאריך 7.6.24 בין השעות 09:00  ועד 12:00  בקמפוס המכללה
הנכם מוזמנים לשמוע על מסלולי הלימוד לתואר ראשון ושני, בית הספר להנדסאים ומכינות לתואר ראשון, לחוות את חיי הקמפוס ולהירשם ללימודים.
ראשי החוגים, מרצים ויועצות הלימודים מחכים לכם
שכר לימוד אוניברסיטאי. 11,296 לתואר ראשון

מערכת ההשכלה הגבוהה בארץ פועלת באמצעות ארבעה סוגי מוסדות: אוניברסיטאות, מכללות ציבוריות, מכללות חוץ תקציביות ומכללות להוראה.

האוניברסיטאות, המכללות הציבוריות והמכללות להוראה הן מוסדות שפועלות במסגרת ממלכתית וכפופות להחלטות הועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) של המועצה להשכלה גבוהה, ולכן שכר הלימוד בהן נקבע על ידי המועצה להשכלה גבוהה ונמצא תחת פיקוח של הות"ת. עם המוסדות הממלכתיים נמנית גם המכללה האקדמית אשקלון ושכר הלימוד קבוע כמו באוניברסיטאות בארץ, בעוד שהמכללות החוץ תקציביות גובות שכר לימוד שאינו מפוקח ואינו קבוע על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

שכר הלימוד שנקבע על ידי המל"ג לשנת הלימודים תשפ"ד במוסדות הממלכתיים הינו 11,296 לתואר ראשון ו- 15,265 לתואר שני. שכר הלימוד צמוד למדד יולי 2023.

 

שנה ראשונה חינם לתלמידי התואר הראשון

בנוסף לפיקדון/ מענק שחרור משירות בצה"ל, חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי זכאים גם לשנה חינם לתלמידי התואר הראשון. המכללה האקדמית אשקלון מוכרת בחוק עידוד השכלה בנגב ובגליל שמעניק פטור משכר לימוד בשנה א, לחיילים משוחררים, בוגרות שירות לאומי ובוגרי שירות אזרחי (הזכאות היא לחמש שנים מיום השחרור).

זכאים למימון

חייל/ת משוחרר המחזיק בתעודת שחרור בכבוד זכאי ל 100% מההטבה.

בוגר/ת שירות לאומי 23 חודשים זכאי למלוא ההטבה.

בוגר/ת שרות לאומי 12 חודשים זכאי למחצית ההטבה.

שרות אזרחי 12 חודשים זכאי למלוא ההטבה.

הזכאות הינה למשך 5 שנים מיום סיום שירות החובה, על פי חוק חיילים משוחררים.

פיתוח קריירה

המרכז לפיתוח קריירה במכללה, שם לו למטרה לחשוף הזדמנויות תעסוקתיות הן לסטודנטים והן לבוגרי המכללה והכוונתם לתעסוקה, לארגן ירידי תעסוקה וימי "זרקור" של מעסיקים משמעותיים לסטודנטים ובוגרי המכללה, לפעול בהתמדה ליצירת קשרים עם מפעלים ומעסיקים במשך כל השנה, לארגן סדנאות בנושא הכוונה תעסוקתית, כתיבת קורות חיים והכנה לראיון עבודה.

מערכת לניהול/חיפוש משרות (ACDEME) אשר נרכשה באמצעות המכללה, הוכחה כיעילה ומאפשרת כלים ניהוליים בתהליך התאמה, כתיבת קורות חיים מקצועיים וכן מיון וגיוס מועמדים לעבודה. המערכת זמינה באתר המכללה תחת הכותרת "הכוונה תעסוקתית" ומאפשרת איתור משרות ביעילות ובמהירות.

 

 

AAC Version 2.9